Breadcrumb

Content

Каталог

Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів Lunch bag UA

 Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів

Минув 2015-й, досить важкий для української економіки рік. В умовах, коли знайти хорошу роботу дуже непросто, багато киян почали власні справи. Це відкрило перед ними нові перспективи, адже ціни на робочу силу та ідеї в Україні справді можуть стати конкурентоспроможними на світових ринках. А досвід таких людей може служити гарним прикладом для всіх, хто задумав взяти свою долю у власні руки.

У цій серії репортажів ми розповідаємо про тих, кому вдалося досягти успіху, спираючись на власні сили, енергію та завзяття, хто почав виготовляти щось оригінальне, ручної роботи, знайшов свою нішу на ринку товарів і послуг.

Про історію створення ланч сумок для обідів ми вирішили розпитати Юлію Заграюк — засновницю Lunch bag UA.

Старт та ідея

 Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів

«Одного разу мені набридли рулони харчової плівки і поліетиленові пакети для упаковки обідів в офіс. Душа вимагала естетики. Ідею створити зручну сумочку для ланчу підтримала мама мого чоловіка. Так з'явився наш перший lunch bag. А з часом хобі переросло у маленький сімейний бізнес — Lunch bag UA.

Звісно, ми не першопрохідці. Світова історія ланч бегів та ланч боксів налічує понад 100 років. І традиція упаковувати обіди у зручні та яскраві термосумки за кордоном дуже поширена. В Україні теж асортимент ланч бегів чималий, адже прихильників «обідів з собою» з кожним роком стає все більше. Ми намагалися створити щось своє, на свій власний смак. І, як виявилося, Lunch bag, що подобається нам самим, сподобався не тільки нам».

Матеріали та виробництво

«Lunch bag - в першу чергу функціональна річ, яка повинна бути зручною, практичною, якісною. Кожен ланч бег виготовляється з цупкої тканини, має термовкладку та підкладку. Сумочки зберігають тепло/холод, не промокають та утримують запахи.

Що стосується дизайну — це справа дуже індивідуальна. Взагалі ми мінімалісти. Любимо прості лінії, форми, кольори. Ми позиціонуємо дизайн наших ланч бегів як чисте полотно, на яке, за бажанням, можна додати іменну вишивку, логотип чи, наприклад, патріотичний принт».

Складнощі та навчання

«З часу, коли ми розпочали пошиття термосумок, я вчуся практично щодня. Пізнаю тонкощі виробництва, особливості різних матеріалів, нову для себе термінологію. З поставками теж непросто, але завжди можна знайти альтернативу, щоб покращити співвідношення ціни і якості.

 Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів

Стартовий капітал? Його, можна сказати, не було. Здається, на матеріали для перших кількох ланч бегів ми витратили близько 400 грн. А далі постійно реінвестуємо. Рекламних бюджетів немає й досі, хоча продукт конкурентний і готовий завойовувати серця українців і не тільки. Поки основна наша промо-кампанія – це відгуки наших покупців, «сарафанне радіо».

З основних прорахунків — це намагання зробити все самій. Це хибний шлях. Потрібно делегувати частину роботи, інакше ні вам, ні бізнесу від такої «монополії» краще не буде. Думаю, що нам, на даному етапі проекту, не завадив би інвестор. Чи хоча б ще один універсальний працівник».

Про плани

 Хенд Мейд від киян: українські термосумки для обідів

«Не можу сказати, що вже з'явився реальний вільний капітал. Здається, я постійно реінвестую. Але відкриваю для себе нові радощі. Наприклад, коли всі кошти витрачаєш на матеріали, які довго шукав або чекав. Це чисте щастя (сміється).

Та загалом змінилося чимало. Нехай золотих гір поки і не видно, але я реально у захваті від процесу, чітко бачу перспективи, можливості. Моя справа — моя пристрасть, мій азарт.

Наразі в планах ще один паралельний проект. Дуже такий жіночний, я б сказала. Сфера для мене зовсім нова, не знайома, але так навіть цікавіше».

Де можна придбати:

Можна замовити на сайті lunch-bag.com.ua або на сторінці Lunch bag UA у Facebook. Також luch bags можна знайти у столичному Благодійному магазині «Ласка».

По материалам: kyiv1 Євгенія Тхор

Новости моды | Мода в Украине

Хотите быть в курсе последних тенденций и направлений в мировой фешн-индустрии? Желаете первыми узнавать актуальные новости моды? Самые свежие материалы из первоисточников уже готовы для вас! Здесь вы найдете оперативную информацию о новых брендах и неожиданных коллаборациях, анонсы важных событий в мировой и украинской индустрии моды, горячие тренды и обзоры последних новинок, только достоверные сведения о скидках и акциях. Не пропустите! Все самое интересное уже ждет вас!

Мода в Украине

Все о модных тенденциях мира моды в Украине, последние новости от украинских брендов, обзоры новинок и главные хиты их коллекций, информативные статьи и эксклюзивные интервью – все это, и не только, вы найдете в нашем ежедневно обновляемом разделе новостей. Мы убеждены, что мода в Украине создана для каждого из нас, и с радостью готовы вам это продемонстрировать, предоставляя полную информацию о новых продуктах, актуальных скидках и акциях. Следите за новинками, трендами и событиями моды в Украине вместе с Betrends.com.ua!