Breadcrumb

Content

Каталог

Майстер-клас «БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ: свіжий погляд» від стиліста-іміджмейкера Анни Зволянської

Майстер-клас «БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ: свіжий погляд» від стиліста-іміджмейкера Анни Зволянської

Як часто, займаючись шопінгом, ви купуєте річ, яка дуже до вподоби, але без розуміння, як її поєднати зі своїм гардеробом? Не знаєте, що з чим комбінувати і як носити? В таких випадках ми відчуваємо, що одне не пасує іншому: по стилю, кольору, фасону, тканині, крою і т.п.

А найрозповсюджене ранкове питання дівчат: «що вдягнути?»медитуючи по пів години перед шафою та дзеркалом.

Соме тому, незалежно від пори року, базовий гардероб – це основа основ! Це те, що раз і назавжди допоможе вирішити питання раціонального вибору одягу, взуття і аксесуарів для себе, правильного їх комбінування і поєднання. І при цьому так, що кожен раз ви виглядатимете яскраво і по-новому ефектно.

Адже базовий гардероб – це не просто поєднання жакету з брюками. Це може бути комбінація об’ємного светру з класичними брюками і яскравими «лодочками»! І всі ці речі гармонічно та правильно впишуться в основу вашого базового гардеробу.

Саме про актуальний базовий гардероб поговоримо на майстер-класі. Ми хочемо звернути вашу увагу саме на свіжий, сучасний підхід до формування свого гардеробу.

Приходьте, будемо формувати базовий гардероб разом!

Також ми поділимося трьома секретами щодо базового гардеробу, що допоможуть вам раз і назавжди забути про проблему «що одягти».

А ще на вас чекає презентація новогофешн проекту Mirror.

Вартість майстер-класу 200 грн.

Дата та час: 20 вересня 2014, з 13:00 до 15:00.

Місце: креативний простір FreudHouse (м. Київ, вул. Костянтинівська, 21).

Реєстрація на захід обов’язкова:
https://docs.google.com/forms/d/1U1aKt7aVi9N1BA8794e6VUHgxwIFabcEuZ3H8N2ZYC0/viewform?usp=send_form

Чекаємо всіх і кожного!

Майстер-клас «БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ: свіжий погляд»

Новости моды | Мода в Украине

Хотите быть в курсе последних тенденций и направлений в мировой фешн-индустрии? Желаете первыми узнавать актуальные новости моды? Самые свежие материалы из первоисточников уже готовы для вас! Здесь вы найдете оперативную информацию о новых брендах и неожиданных коллаборациях, анонсы важных событий в мировой и украинской индустрии моды, горячие тренды и обзоры последних новинок, только достоверные сведения о скидках и акциях. Не пропустите! Все самое интересное уже ждет вас!

Мода в Украине

Все о модных тенденциях мира моды в Украине, последние новости от украинских брендов, обзоры новинок и главные хиты их коллекций, информативные статьи и эксклюзивные интервью – все это, и не только, вы найдете в нашем ежедневно обновляемом разделе новостей. Мы убеждены, что мода в Украине создана для каждого из нас, и с радостью готовы вам это продемонстрировать, предоставляя полную информацию о новых продуктах, актуальных скидках и акциях. Следите за новинками, трендами и событиями моды в Украине вместе с Betrends.com.ua!