Breadcrumb

Content

Каталог

Серія майстер-класів від провідного стиліста Анни Зволянської

Серія майстер-класів від провідного стиліста Анни Зволянської

23-24 серпня в рамках фестивалю «Небо.fest» у Київському ботанічному саду ім. Фоміна за підтримки Ukrainian Fashion Week та multum.me будуть проведені два унікальних майстер-класи від провідного стиліста України Анни Зволянської.

У перший день фестивалю (23 серпня) під час майстер-класу: «Образ і стиль. У чому різниця? Зламай шаблон» Анна розповість що ж насправді означають ці поняття і яка принципова різниця між ними. Ви дізнаєтеся багато нового про різноманітні види образів і стилів і зможете отримати цінні індивідуальні рекомендації з приводу того, як правильно поєднувати їх у собі та гідно подавати оточуючим. Ви навчитеся розуміти людину дивлячись лише на те, як вона виглядає, а також зможете краще пізнати себе, це надасть змогу створювати гармонійний образ, поєднуючи внутрішні і зовнішні якості Вашої особистості.

У чому різниця між тим, щоб бути в образі і відчувати себе в образі? Як знайти баланс між Вашими внутрішніми якостями, зовнішнім виглядом і настроєм?

Все це і багато іншого ви дізнаєтеся 23 серпня на майстер класі від Анни Зволянської та multum.me. Початок о 18:00.

Другий день фестивалю (24 серпня) зустріне вас не менш цікавим майстер-класом, який буде присвячений вашому чоловіку: «Одягни свого коханого. Вишуканий чоловік поруч? – Легко!».

Анна Зволянська розповість як розкрити свого чоловіка та змінити його почуття стилю.

Якщо ваш чоловік все ще може одягти шкарпетки під сандалі чи майку під сорочку, якщо він не забуває про свої улюблені протерті сімейні труси, коли збирається на ділову зустріч, то йому терміново необхідна саме ваша допомога. Протягом даного майстер-класу ми детально розглянемо чоловічий гардероб, розповімо, які бувають типи чоловічих фігур та як правильно виділити саме вашого чоловіка, враховуючи його індивідуальні особливості. Як тактично донести до чоловіка недоліки його образу? На що необхідно звернути увагу у першу чергу та які маленькі секрети стилю можуть кардинально змінити зовнішній вигляд вашого чоловіка та надати йому впевненості.

Відповіді на ці та інші запитання, а також безліч сюрпризів чекають на Вас під час другого дня фестивалю 24 серпня з 18:00 до 19:00.

Дружня атмосфера свята, море веселощів, яскравих емоцій та несподіванок чекають на вас!

Серія майстер-класів від провідного стиліста Анни Зволянської

Більше інформації шукайте:
- https://www.facebook.com/multum.me

Новости моды | Мода в Украине

Хотите быть в курсе последних тенденций и направлений в мировой фешн-индустрии? Желаете первыми узнавать актуальные новости моды? Самые свежие материалы из первоисточников уже готовы для вас! Здесь вы найдете оперативную информацию о новых брендах и неожиданных коллаборациях, анонсы важных событий в мировой и украинской индустрии моды, горячие тренды и обзоры последних новинок, только достоверные сведения о скидках и акциях. Не пропустите! Все самое интересное уже ждет вас!

Мода в Украине

Все о модных тенденциях мира моды в Украине, последние новости от украинских брендов, обзоры новинок и главные хиты их коллекций, информативные статьи и эксклюзивные интервью – все это, и не только, вы найдете в нашем ежедневно обновляемом разделе новостей. Мы убеждены, что мода в Украине создана для каждого из нас, и с радостью готовы вам это продемонстрировать, предоставляя полную информацию о новых продуктах, актуальных скидках и акциях. Следите за новинками, трендами и событиями моды в Украине вместе с Betrends.com.ua!